مدیر عامل باشگاه پیشگامان :ایجاد سلامت در فضای مجازی از اولویت های فرهنگی باشگاه پیشگامان است

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان ، پیشکوهی پور در گفتگوی اختصاصی به تشریح جزئیات بزرگترین و مجهزترین مرکز بازیهای رایانه ای استان یزد پرداخت. مدیر عامل باشگاه پیشگامان با تاکید بر اهمیت ایجاد محیطی امن و سالم در فضای مجازی حساسیت داشتن نسبت به اوقات فراغت نسل جوان را از اهداف فرهنگی باشگاه پیشگامان دانست . پیشکوهی پور در تشریح شرایط استفاده از گیم سنتر پیشگامان گفت: علاقمندان به استفاده از گیم سنتر پیشگامان میتوانند با عضویت در سایتir. gamplus. www و تهیه کارت اعتباری از امکانات این مرکز استفاده کنند . وی استفاده از کارت اعتباری را به دلیل عدم جابه جایی پول بسیار مناسب دانست و گفت : خانواده ها میتوانند مبلغ مورد نظر خود را در کارت اعتباری شارژ نموده و در ضمن زمان استفاده از آنها را مدیریت کنند،به عنوان مثال خانواده ها میتوانند مشخص کنند فرزندشان روزانه ۲ ساعت از خدمات مرکز استفاده نماید که این امر از طریق کارتهای اعتباری گیم سنتر به راحتی قابل انجام است.

مدیر عامل باشگاه پیشگامان افزود :با نصب دوربینهای پیشرفته در گیم سنتر برای اولین بار خانواده ها میتوانند از منزل، محل بازی فرزند خود را مشاهد نمایند.پیشکوهی پور با بیان اینکه به زودی کارتهای اعتباری با مبالغ مشخص آماده میشود که افراد میتوانند تا ۲۵ درصد بیشتر از مبلغ شارژ شده در کارت از خدمات مرکز بازیهای رایانه ای استفاده نمایند گفت: همچنین با استفاده های متوالی از کارت اعتباری کاربران امتیاز کسب میکنند که میتوانند با مجموع امتیازات خود در دوره های زمانی مشخص شده از مزایای پیشگامان از جمله اینترنت ADSL ، فروشگاه لوازم الکترونیک و همچنین مرکز بازیهای رایانه ای استفاده کنند .مدیر عامل باشگاه پیشگامان ایجاد محیطی آرام به همراه پذیرایی سالم را از جمله برنامه های گیم سنتر پیشگامان دانست و افزود: مسابقات مختلف رایانه ای به مناسبتهای گوناگون و همچنین مسابقات هفتگی پیش بینی شده است که به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا خواهد شد. پیشکوهی پور از دیگر مزایای گیم سنتر پیشگامان را رزرو سانس از طریق سایت دانست و افزود: افراد میتوانند از طریق سایت گام پلاس بازی مورد نظر و ساعت بازیها را انتخاب نمایند .

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان در پایان از افزوده شدن بخشهای متنوع دیگری به گیم سنتر پیشگامان در آینده نزدیک خبر داد و ابراز امیدواری کرد نوجوانان و جوانان علاقمند بتوانند از محیطی ایجادشده به درستی بهره ببرند.


تاریخ ثبت: 26 ژوئن 2013
بازدید 334